Gorch Fock – Żaglowiec, trzymasztowy bark. Długość kadłuba 73,6 m, na linii wodnej 62 m, szerokość kadłuba 12 m. ...

Szukasz wykonawcy karykatury? Oto jestem. Wyślij zdięcie osoby, narysuję suchą pastelą, oprawię w passe-partout i ...

Absolutnie oryginalny anioł malowany farbami olejnymi na podkładzie o wymiarach 140 cm x 60 cm x 3 cm. Obraz jest jeszcze ...

Oferuje piekny obraz malowany gwaszem, oprawiony w passe-partout. Obraz przedstawia niezwykle piekny fragment Doliny ...

Mam do zaoferowania piekny obraz, przedstawiajacy kapliczke w zimowej scenerii. Obraz malowany jest gwaszem, oprawiony w ...

Piekna Zoska, wg. Stachiewicza. Tragiczna historia pieknej kobiety. Mieszkala obok Krakowa, wypatrzyli ja krakowscy artysci ...

Łóżko z rzezbionymi ,tapicerowanymi zaglowkami, do renowacji

Kalendarz 2021 ścienny 14-planszowy formatu 420x560mm. Wydrukowany na papierze powlekanym (kreda) 130[g/m2]. Okładka ...

ALFONS MUCHA 2023 Kalendarz na rok 2023 ścienny 14-planszowy formatu 330x600mm. Wydrukowany na papierze powlekanym ...

SALVADOR DALI 2023 Kalendarz na rok 2023 ścienny 14-planszowy formatu 420x560mm. Wydrukowany na papierze powlekanym ...

Witam' Mam do zaoferowania Bardzo ciekawy ,,naturalny" Konar ,Pieniek Który można wykorzystać jako ciekawy ...

Nowy mini projektor noc fali światła, dobrej jakości znanej firmy z produkcji tego typu urządzeń, sama dostępność ...

Sprzedam stary wazon lata 70 w dobrym stanie nie ma pęknięć ani uszczerbków kolor kobalt

Sprzedam stara lampkę lata 70 z oryginalnym włącznikiem światła dzisiaj już kultowy stan bardzo dobry

Sprzedam stary obraz na płótnie sygnowany w dobrym stanie wymiary wysokość 77 cm długość 107 cm

Sprzedam pieska z porcelany stan bardzo nie ma żadnych ubić dobry na prezent

Sprzedam szkło w formie artystycznej otwierający się kwiat stan idealny

Sprzedam wazon podłogowy z serii lawa sygnowany firma niemiecka wysokość 42 cm z lat 70 stan bardzo dobry

Sprzedam pieska z porcelany lata 60 te stan bardzo dobry wygląda jak żywy dobry na prezent lub do własnej ozdoby cieszy oko

Sprzedam flakon butle o bardzo nietypowym i żadkim kształcie malatura ciemna wiśnia i na niej zielone smugi od 20 lat ...

Sprzedam wazon w dwóch kolorach szkło bardzo grube i ciężkie bardzo dekoracyjny przykuwa wzrok stan idealny

Sprzedam małą paterke kolor jasny błękit może służyć na słodycze lub ozdoba kolekcji szkła artystycznego dobry ...

Sprzedam flakon o nie spotykanym kształcie jest skręcony malatura bordowa z czarnymi kropkami

Sprzedam stara lampkę SECESJA w bardzo dobrym stanie oryginalny klosz porcelanowy przełącznik włączania światła dobra ...

Sprzedam figurkę z bazaltu przedstawiająca położenie głowy na pniu do ścięcia

Mam do sprzedania obrazek diamentowy wykonany własnoręcznie 40/30

Sprzedam zabytkowe nartosanki z lat 80tych do renowacji jako zabytek

Rezerwacja! Obraz namalowany ręcznie profesjonalnymi farbami olejnymi na płótnie bawełnianym na blejtramie (drewnianej ...

Obraz namalowany ręcznie profesjonalnymi farbami olejnymi na płótnie bawełnianym na blejtramie (drewnianej ramie). ...

Obraz namalowany ręcznie profesjonalnymi farbami olejnymi na płótnie bawełnianym na blejtramie (drewnianej ramie). ...

Do sprzedania duża narzuta z frędzlami (dookoła), jednostronna, w geometryczne wzory w kolorach: czerwonym (dominującym), ...

Do sprzedania obrus lniany, prostokątny, biały w motywy kwiatowe (słoneczniki) w odcieniach żółci i zieleni, o ...

Do sprzedania pięć porcelanowych talerzyków deserowych, wyprodukowanych w Fabryce Porcelany w Tułowicach (sygnowanych), ...

Do sprzedania ozdobna (tłoczone motywy roślinne) łyżeczka do cukru, wykonana ze stali nierdzewnej, nadająca się do ...

Do sprzedania okrągła, ceramiczna salaterka, biała ze srebrnymi paseczkami i motywem różowych kwiatów, o wymiarach w ...


































